Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Blokowanie napletka przy ściąganiu z żołędzi penisa we wzwodzie i w spoczynku


Gość DaxY

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem , chodzi oto że podczas wzwodu jak i podczas spoczynku napletek blokuję się gdzieś tak 2cm za tym rowkiem i dalej nie da go się zsunąć ponieważ boli . Czy to stulejka ? czy może muszę rozciągnąć skórkę napletka pod gorącą wodą , proszę o odpowiedź . Aha zauważyłem jeszcze że napletek zrośnięty jest cienką skóra co to jest ? czy to wędzidełko i czy ono w tym przeszkadza . Mam 18 lat proszę ... Co mam zrobić aby zsunąć napletek ? jakieś ćwiczenia maście , kremy itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jakiekolwiek kremy tu pomogą. Możesz mieć skórke zrośniętą z żołędziem, którą trzeba po prostu *rozruszać* systematycznie, ale może to być też krótkie wędzidełko. Ciężko mi cokolwiek powiedzieć bez dokładnego badania. Najlepiej udać się w tej sprawie do urologa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź , jak już napisałem do żołędzia jest zrośnięty cienki fałd skóry . Czy maczania w gorącej wodzie pomoże ? jakoś to rozruszać / rozciągnąć . A co to znaczy za krótkie wędzidełko tzn. że właśnie ten fałd skóry uniemożliwia zsunięcie napletka ? proszę o bardzo dużo szczegółów dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, nie! Wędzidełko to jest to co łączy żołądź z całym członkiem (taki sznurek) i to może sprawiać częściowy ból. A z tego co wiem to tą skórke raczej można rozruszać pod wodą lub normalnie tylko trzeba być systematycznym (chodzi tutaj o naciąganie napletka za żołądź i z powrotem. Lecz poczekajmy na wypowiedź prawdziwego specjalisty. To tylko moje doświadczenie *) A, no i mimo wszystko radzę wybrać się do urologa. Masz już 18 lat, więc na razie póki nie ma obawy jakieś dużej to możesz iść bez rodziców do lekarza :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak pójdę do urologa bez rodziców :) ,ale najpierw chcę wiedzieć czy można to zrobić samemu jak mówisz że jest to Twoje doświadczenie to chyba udało Ci się w ten sposób no nie ? .I tak właśnie odczuwam ból tylko w części gdzie jest on zrośnięty i myślę właśnie że gdyby nie to napletek normalnie mógłby się zsunąć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że jestem młodszy od siebie to ja też miałem jakoś zrośnięty napletek z żołędziem takim czymś^^ I ja dałęm sobie rade poprzez właśnie naciąganie napletka, czasami musialem troche bardziej mocniej zeby sie oderwało, ale nie było dużego bólu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×