Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Dawid

Prawe jądro mniejsze od lewego

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dawid
Witam mam takie pytanie, mam prawe jądro dużo mniejsze od lewego można powiedzieć że nawet o połowe mniejsze, jak bylem w wojsku i badał mnie lekarz to na pierwszy rzut oka mnie zapytal czy mam tylko jedno jądro, jest naprawde dużo mniejsze, chciałem zapytać tylko czy może to spowodować bezpłodność, i dodam jeszcze że jak mialem 2 lata to miałem przepukline i w wieku gdzieś nie wiem 7, 8 lat miałem świnke aktualnie mam 26 lat z góry dziękuje za odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Aby przekonać się jak duży jest to problem najlepiej skonsultować się z urologiem w tej sprawie. Oczywiście dysproporcja w wielkości jąder może mieć wpływ na płodność. Najlepiej przeprowadzić badanie nasienia, aby przekonać się o stanie funkcjonalnym jąder.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Stefan
Mam lewe jądro większe od prawego i lewe jest na spodzie moszny a prawe na samej górze. Mam 14 lat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kuba
Mam podobny problem,tylko ze moje prawe jądro jest 3-4 razy mniejsze od lewego,proszę o odp. Mam 13 lat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.