Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Maja

Ból w okolicy powiększającej się śledziony

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Maja
Mam sledzionę o wymiarach 180 na 63 (dwa lata temu miała wymiary 160 na 45)posiadam od 15 lat wirus HBS+ miewam do tego od pewnego czasu bóle w okolicy śledziony i zalewam się potem dostałam skierowanie do Hematologa a od Hematologa do oddziału zakaźnego tam Pani Doktor odrazu podała mi kroplówki 3l dziennie (3 dni)robiła badania (niewiem jakie)i powiedziała że nic się nie dzieje a śledziona się nie powiększa i jest wszystko dobrze (ja sie pytam jak sie nie powiększa jak się powiększa) a ona na to że USG nie jest badaniem na którym można się sugerować i zostałam wypuszczona do domu bez wypisu bez wyników mam na nie czekać w domu. Dolegliwości są nadal i niewiem co mam dalej z tym zrobić bardzo proszę o porade.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bożena
ukąsił mnie owad w lewe podbrzusze następnego dnia zaczeło mnie boleć w lewym boku pod łukiem żebrowym nie wiem co to może być.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.