Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Spray na szwy po operacji usunięcia stulejki


Gość Mariusz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mariusz

Witam jestem właśnie po usunięciu stulejki, lekarz nie powiedział jak fachowo nazywa się ta metoda ale wydaje mi się że jest to obrzezanie częściowe, Mam dwa pytania, a dokładnie:1.) lekarz powiedział mi żeby przemywać penisa wodą z szarym mydłem, a następnie psikać spreyem NEOMYCINUM TZF. Lecz na ulotce piszę aby nie stosować go na rany aby nie dostał się do krwi, i po użyciu nie zakładać opatrunku, co mam robić? poczekać aż krwawienie się zagoi? czy mogę ten spray używać i psikać na szwy? 2.) Szwy po operacji są pod spodem, czy podczas noszenia opatrunku mam tak obciągać napletek żeby były na wierzchu czy mogą być pod spodem? tak samo z korzystaniem z neomycinium tzf, mam odciągać napletek i na szwy nim psikać? Dziękuje za szybką odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stapler

1.) lekarz powiedział mi żeby przemywać penisa wodą z szarym mydłem, a następnie psikać spreyem NEOMYCINUM TZF. Lecz na ulotce piszę aby nie stosować go na rany aby nie dostał się do krwi, i po użyciu nie zakładać opatrunku, co mam robić? poczekać aż krwawienie się zagoi? czy mogę ten spray używać i psikać na szwy? - proszę postępować zgodnie z zaleceniami, nie ma obaw lekarz zalecił prawidłowe postępowanie, nie ma powodu do niepokoju Szwy po operacji są pod spodem, czy podczas noszenia opatrunku mam tak obciągać napletek żeby były na wierzchu czy mogą być pod spodem? - nie ma to znaczenia, mogą być i tak i tak usytuowane tak samo z korzystaniem z neomycinium tzf, mam odciągać napletek i na szwy nim psikać? - tak właśnie trzeba robić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×