Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Czerwone owrzodzenia na sutkach i wypuklanie wklęsłych brodawek


Gość Monika

Rekomendowane odpowiedzi

Od czasu kiedy zaczęły mi rosnąć piersi zawsze miałam z nimi problemy. Brodawki mam wklęsłe.Najpierw pojawiły mi się guzki [kuleczki]. Byłam z tym u lekarza rodzinnego i stwierdził on, że to normalne. Kilka lat póżniej kulki te przekształciły się. Znów poszłam do lekarza i stwierdzono, że zmiany te to gruczolakowłókniaki i nie są one niepokojące. Ostatnio jednak zaczęły mi się tworzyć owrzodzenia na sutkach, są one zaczerwienione i czasami mi się uwypukla sutek, zazwyczaj pod wpływem zimna. Poza tym bardzo bolą mnie piersi.Byłam badana przez ginekologa, który stwierdził, że rzeczywiście mam suchą skórę, na owrzodzenia nie zwrócił najwidoczniej uwagi. Nie zlecił żadnego dodatkowego badania. Mam torbiel na jajniku spowodowany zaburzeniami hormonalnymi. Mam 18 lat. Czy to jest na pewno rak? Czy te zmiany mogą mieć związek z zaburzeniami hormonalnymi? Jakie powinnam wykonać badania w tym kierunku? Czy jeśli miałam ostatnio wykonywane badania krwi OB, Ca 125, Ca 19-9 i były w normie nie wykazałyby zmian związanych z piersiami? Bardzo proszę o odpowiedż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×