Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Sporadyczne bóle jądra


Gość Damian

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie. Mam 22 lata. Od jakiegoś tygodnia odczuwam ból prawego jądra chociaż ból to za duże słowo taki dyskomfort. Mam wrażenie że na początku był większy ale może się przyzwyczaiłem. W ciągu dnia nawet czasem zapominam o tym i czasami wógóle tego nawet nie odczuwam. Jak siedzę przed kompem albo leżę na łóżku to odczuwam takie małe impulsy przechodzą mi do prawego jądra. Są raczej słabo wyczuwalne. Jądra nie są powiększone nie są zimne wygląd normalny jak dotykam to nawet mnie nie boli może to prawe jądro jest takie czułe na dotyk ale nie boli jak dotykam. Mocz oddaje normalnie wzwód jest wytrysk też ok tylko ten mały dyskomfort. Nie boli mnie ani pachwina ani podbrzusze tak jak to czytałem na tej stronie u innych wypowiadających się. Tylko ten dyskomfort. Moje pytanie czym to może być spowodowane i czy czekać aż samo przejdzie czy zgłosić się do urologa? Czy mogę się zarejestrować u urologa prywatnie i pójść czy muszę mieć skierowanie od lekarza rodzinnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MarcoKato

ja miałem podobne bóle , też prawe jądro , ból ten występował u mnie razem z bólem pleców w odcinku lędźwiowym , którego się nabawiłem w wyniku kontuzji na siłowni , być może też masz jakiś ucisk z pleców promieniujący do jądra , ale obowiązkowo idź do ginekologa , ja byłem dla świętego spokoju , to nie takie straszne jak się wydaje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×