Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Dominik

Guz wstępnicy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dominik
Moja mama ma taki guz lat 59 slabe wyniki morfologi ,slaba hemoglobina jakie sa szanse i co jeżeli sa przerzuty na wątrobe i weżly chłonne ?? co może jej pomóc chemia - przy takich słabch wynikach jest chyba wykluczeniem ? Gdzie w polsce mam szukać dobrego specjalisty ??? Prosze o szybką odpowiedź . Kontakt do mnie dodek10@poczta.fm

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
http://www.echirurgia.pl/jelita/rak_okreznicy.htm Tu znajdzie Pan więcej informacji na ten temat. Przede wszystkim trzeba ocenic stopień zaawansowania choroby nowotworowej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dominik
W jaki ośrodek onkologiczny Wyspecjalizowal sie w leczeniu tego typu raka jelita grubego ? Czy zna ktos specjaliste zajmującego sie tym typem choroby? Prosze o informacje dodek10@poczta.fm

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
leczeniem nowotworów przewodu pokarmowego zajmują się wszystkie oddziały chirurgii ogólnej w całej Polsce. Jeśli Pan szuka centrów onkologicznych to są takie w Gliwicach, Warszawie, Poznaniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość julka
Moja mama dostała taka diagnozę * *Cała wstępnica nacieczona przez owrzodziały, twardy, kalafiorowaty, krwawiacy guz o wyraźnych cechach npl.,zamykający prawie całkowicie światło jelita * pobrano wycinki do badania hist.pat. (prep. nr 1). Czy możecie mi powiedziec w jakim stopniu jest to rak złośliwy? Co nas czeka? Prosze o szybką odpowiedź !!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Stadium choroby określają lekarze prowadzący pacjenta na podstawie kilku badań.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.