Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Przewlekły ściskający ból brzucha nasilający się przy głębokich wdechach


Gość Tomasz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Tomasz

Witam Mam 37 lat. W 1992 roku byłem leczony onkologicznie z powodu Seminoma. Od zakończenia leczenia nie występowały nawroty. Od trzech dni odczuwam ciągły *ściskający* ból brzucha. Brzuch jest twardy i szczególne bolesny przy nacisku w prawej górnej części. Brzuch jest wzdęty. Odczuwam częste *burczenie* szczególnie w lewej części brzucha. Ból w prawej górnej części nasila się również przy głębszym oddechu. Dzisiejszej nocy wystąpiła gorączka 38st i poty. Od chwili wystąpienia bólu pojawiły się luźne stolce oddawane kilkukrotnie w ciągu dnia i nocy. Nie mam nudności i wymiotów, nie ma krwi w stolcu. Dodam że luźne stolce (bez innych objawów) pojawiły się około miesiąca temu ale unormowały się po dwóch tygodniach. Dodatkowo od dwóch dni pojawił się silny ból całego kręgosłupa, który złagodniał po zastosowaniu keto-spray. Razem bólem kręgosłupa pojawił się ból obu nerek. Jest on tępy i niezmienny. Częściej oddaję mocz w mniejszych ilościach niż zwykle. Nie ma krwi w moczu, nie odczuwam bólu pęcherza. Od chwili wystąpienia bólu brzucha mam podwyższone ciśnienie krwi średni 150/90 i przyśpieszony puls - 90. Stosuję No-spę i Hepatil ale bez skutecznie. Bardzo proszę o poradę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×