Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Marek z Krakowa

Bezpłodność po wodniaku jądra

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marek z Krakowa
Witam. 3 lata temu miałem zabieg usunięcia wodniaka jądra.wodniaka miałem na prawym jądrze.wodniak był wielkości połowy jądra.od 7 lat współżyje z jedną partnerką,a od 2 miesięcy staramy sie o dziecko.i nic.mam 25 lat a moja partnerka 37 lat.partnerka juz ma dziecko,jest po zabiegu usunięcia wyrostka robaczkowego w 2003 roku.prowadze zdrowy tryb życia.czy wodniak jądra wpłynął na moją płodność?Ile kosztują badania na płodność? Zgóry dziękuje. Marek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Wodniak jądra powstaje w skutek gromadzenia się płynu w osłonce jądra ponieważ zaburzona jest równowaga pomiędzy wydzielaniem a wchłanianiem płynu przez osłonkę pochwową. Duża zawartość tego płynu w mosznie utrudnia chodzenie oraz wpływa niekorzystnie na wytwarzanie plemników, może także spowodować zanik jądra. Ogólne badanie komputerowe nasienia to koszt około 160 zł., niekomputerowe 90 zł., posiew 55 zł., MAR test 40zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość AGATA
czy moj ch lopak który ma wodniakaprawefo jadra może byc beplodny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Raczej wodniak jądra nie ma wpływu na płodność. Wodniaka jednak trzeba zoperować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość andrzej
witam jak mialem 10 lat to mialem wodniaka i przed operacja pytalem sie lekarza czy bende mugl miec dzieci mam teraz 27 lat od 8 lat prubuje ze swoja partnerka miec dzieciaka i nic moja ppartnerka byla u lekarza i wszystko z nia ok czy moze byc przyczyna tego wodniaka . prosilbym o pomoc w tej dziedzinie dzieki .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość zmartwiona27
Mój mąż też miał wodniaka powózka nasiennego,ale jest już po operacji z kilka lat.Staramy się o dziecko,jednak nie wychodzi.Jesteśmy po ślubie 4 lata i nic.Robiłam badania i jest ok.On również,jednak ginekolog stwierdził że nadajemy się na inseminacje do Krakowa.Czy są szanse że będziemy mogli normalnie mieć dziecko?Czy jednak trzeba będzie jechać na zabieg.Proszę o odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Piotrek
Mialem wodniaka prawego jądra , ale został usunięty rok temu . Ale chciał bym sie dowiedzieć czemu jadro sie niezmieiszyło , bo przed oberacją było duze , a po operacji był też duży i bolało potem lekarz powiedział ze wszystko ok , ale jądro wcale sie niezmieiszyło cały czas jest takie same jak przed operacją

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.