Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Adam

Bolesne zgrubienie szwa między jądrami

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Adam
Od kilku dni odczuwam bol i zrubienie szewka miedzy jadrami a odbytem. Bol odczuwam tylko przy dotyku. Co to moze byc? Z gory dziekuje za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
To zapewne jakiś stan zapalny. Trudno mi określić bez bezpośredniego badania. Jeśli dolegliwości nie ustąpią samoistnie w przeciągu 1-2 dni należy w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się z lekarzem. Można ewentualnie spróbować w miejscu dolegliwości bólowych zastosować jakąś maść lub żel przeciwzapalny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kamil
Witam, mam podobny problem, centralnie na szwie pomiędzy jądrami a odbytem zrobiło się zgrubienie, bardzo spuchło (1-2cm) i strasznie to boli przy chodzeniu a nawet przy siedzenie i spaniu, najmniejszy nawet nacisk na to zgrubienie powoduje spory ból. Mam to jakiś 5 dzień. W pierwszy dzień był tylko ból przy nacisku na to miejsce, a następnie zaczęło to puchnąć. Już się raczej nie powiększa. Smaruje to zgrubienie Detreomycyną 2%. Co to może być, jakieś zapalenie czy coś gorszego? Z początku myślałem że to jakaś krosta się robi ale żadnego strupka na tym zgrubieniu nie widać. Z góry dziękuje za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kamil
Mam to samo co w/w .. zrobila sie faldka na szwie i leci ropa i dochodzi do tego straszna won co mam zrobić ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Adrian
Witam ma problem ze zgrubieniem Od kilku dni odczuwam bol i zrubienie szewka miedzy jadrami a odbytem. Bol odczuwam tylko przy dotyku. Co to moze byc?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ciekawy

Podbijam, udało się komuś rozwiązać zagadkę co to za dolegliwość ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.