Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość RYSIEK

Wyniki badań krwi i USG, co z nich wynika i czego się moge spodziewać?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość RYSIEK
Mój ASPAT-102,0 U/L ALAT 120.0U/L BILIRUBINA CAŁKOWITA 21,7 MOL/L GGTP 1157 U/L Przy zażywaniu leków troszkę się obniżyły.Czy szpital w tym wypadku jest najlepszym rozwiązaniem i punkcja? Moje wyniki USG jamy brzusznej:Wątroba jednorodna,niepowiększona o podwyższonej echogeniczności-jak dla stłuszczenia.Drogi żółciowe nieposzerzone.Pęcherzyk żółciowy,trzustka,śledziona,nerka prawa w normie.W nerce lewej torbiel śr.15mm,poza tym nerka bez zmian.Pęcherz moczowy o gładkich ścianach. Czy punkcja jest zabiegiem bolesnym?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Lekarz prowadzący powinien na podstawie wyników, objawów zadecydować o dalszym postępowaniu. Czy rzeczywiście jest to stłuszczenie wątroby, ewentualnie rozważyć biopsję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Rysiek
Właśnie 2lutego wybieram się do szpitala na biopsję.Konsultowałem się z trzema lekarzami i praktycznie każdy mi to zalecał.Dziękuję serdecznie za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość asia
moje wyniki usg nerek:nerka prawa położenie i wielkośc prawidłowe,w nerce lewej nieregularny kontur zewnętrzny,w obrębie kory hypoechogenny obszar śr.32x23mm.w badaniu power dopler nieprawidłowe unaczynnienie.chcialabym wiedziec czy jest to grozne i do czego moze doprowadzic?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.