Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból, przeskakiwanie i chrobotanie w nadgarstku po upadku


Gość Maciek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Równo 3 miesiące temu wychodząc z siłowni upadłem na schodach spadając na prawą dłoń, uderzyłem łokciem i nadgarstkiem. Nie było żadnego obrzęku, po prostu ręka bolała. Początkowo myślałem, że to zwykłe zbicie jednak po 3 udałem się do lekarza. Zalecił mi stosowanie opaski elastycznej i smarowanie maścią przeciwbólową. Ból nasilał się jeszcze tydzien więc ponownie odwiedziłem lekarza a ten włożył mi reke w gips na 2 tyg. Po zdjęciu gipsu zrobiono mi zdjęcie nadgarstka. Nie wykazało one żadnych zmian. Zalecił mi oszczędzać reke. Po 2 tyg ręka nadal bolała i w nadgarstku czuję jakby mi coś przeskakiwało, chrobotało, chrypiało. Udałem sie do ortopedy (prywatnie) który powiedział, że jest to uszkodzenie chrząstki trójkątnej i wymaga to czasu na regeneracje. Mineły już 3 miesiące jest lekka poprwa jednak te chrobotanie jest uciążliwe, ręka jest słaba, uczęszczam właśnie na fizjoterapie i odczuwam poprawe co do bólu, lecz przeskakiwanie w nadgarstu jest takie same jak po urazie. Czy ktoś wie co to może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×