Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból jajnika przy skręceniu torbieli jajnika


Gość Joanna

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry! Ja mam takie pytanie. Na początku kwietnia byłam u swojej Pani Ginekolog na USG i swierdziła na lewym jajnku torbiel o wielkośći 3cm. Więc skierowała mnie na zabieg by go usunąć. W czwartek pojechałam umówić sie z Panem Ginekologiem na ten zabieg lecz zrobił mi USG i stwierdził że nie mam żadnego torbiela na jajniku. wiec moje pytanie brzmi: Czy jajnik może sie przekręcić?(Tak mi Ginekolog powiedział). Nie moge nawet współżyć z partnerem bo jest straszny bół i od czego jeśli to nie torbiel? Więc jaka jest przyczyna tego że boli? Prosze o pilną odpowiedz i odpowiedzenie mi konkretnie na moje pytania. Z góry dziękuje i czekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jajnik może sie przekręcić? - zapewne chodziło o skręcenie się torbieli jajnika, a nie samego jajnika, jajnik się nie skręca - w czasie skrętu torbieli jajnika występują bardzo silne dolegliwości bólowe i wymagana jest pilna interwencja operacyjna - jeśli torbiel teraz zniknęła jest możliwość, że albo się wchłonęła albo mogła pęknąć Więc jaka jest przyczyna tego że boli? - na to pytanie powinien odpowiedzieć ginekolog, on Panią bada i zna bezpośrednio wszystkie wyniki, przyczyn dolegliwości może być bardzo dużo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje bardzo za odpowiedz. Dała mi dużo do myślenia. Czyli jeśli nastało skręcenie sie torbieli jajnika to Ginekolog nie znajdzie tego torbiela na USG? Dlatego stwierdził u mnie że nie mam żadnego torbiela na lewym jajniku? A jesli torbiel znikneła tak jak zostało napisane przez Pana to na USG wykarze to że może się tak stać że znikneła? A przyczyna że boli to lekarz odpowiedział że jajnik się przekręcił tak jak wcześniej napisałam. prosze o odpowiedz. dziekuje !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stapler

Czyli jeśli nastało skręcenie sie torbieli jajnika to Ginekolog nie znajdzie tego torbiela na USG? - powinien to zobaczyć w USG Dlatego stwierdził u mnie że nie mam żadnego torbiela na lewym jajniku? - bo go nie znalazł w USG A jesli torbiel znikneła tak jak zostało napisane przez Pana to na USG wykarze to że może się tak stać że znikneła? - USG tego nie wykaże A przyczyna że boli to lekarz odpowiedział że jajnik się przekręcił tak jak wcześniej napisałam. - proszę zapytać ginekologa co on miał na myśli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×