Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Pieczenie i zaczerwienienie w cewce moczowej po zabiegu stulejki


Gość Sebastian

Rekomendowane odpowiedzi

Wieku 18 lat miałem zabieg usuniecia stulejki ,wykonano mi całkowite obrzezanie,dzis mam lat 27.Mam od tego czasu szerego dolegliwowsci najbardziej uciazliwa to pieczenie i zaczerwienienie w cewce moczowej ,oraz kłucie w lewej stronie żołedzi i własnie o to chce zapytac.Przy pocieraniu tego miejsca np podczas mycia zawsze od czasu zabiegu czułem silne kłucie które wzrastało z kazdym kolejnym ruchem ,ale tez momentalnie ustepowało gdy przestawałem.Kłucie najwieksze było podczas czynnosci seksualnych a zwłaszcza po wytrysku.Kilka tygodni temu miałem robiony wymaz z cewki moczowej(nie pierwszy raz)niestety kłucie jeszcze bardziej sie pogłebiło i bywa ze odczuwam je nawet podczas chodzenia ,o dotyku juz nie mówiac.W czasie np masturbacji(z powodu tego kłucia wzasadzie nie mam zycia seksualnego) czy po jest juz ono strasznie silne.Jedyne co mi przychodzi do głowy to iz podczas zabiegu doszło do jakiegos podraznienia nerwu ,czy to mozliwe? i czy to moze dawac takie efekty juz blisko 10 lat??.Dodam ,ze konsultowałem sie z lekarzami wiele razy ,niestety bez efektu!!.Szukam jakis informacji w internecie ale to nie jest proste gdy sie jest laikiem w tym temacie, wiec mam 2 pytania na które nie wiem czemu lekarze niechca mi odpowiedziec.Po pierwsze tak jak wyzej wspomniałem, czy to mozliwe zeby podczas pozbywania sie stulejki doszło do takiego podraznienia nerwu? i czy takie objawy jak kłucie były by wtedy normalne?a po drugie czy idzie to jakos diagnozowac??czy istnieja jakies badania które pokazuje stan unerwienia,nie wiem cos co sprawi ze bedzie mozna mówic o faktach a nie domysłach.Ewentualnie czy sa jakies wmiare skuteczne leki ,masci na tego typu schorzenia?.Wazne moim zdaniem jest to co stało sie po wymazie ....czemu to kłucie sie nagle pogłebiło?czy mogło dojsc do jakiegos urazenia tego juz i tak podraznionego nerwu??.Cierpie 10 lat do pewnego stanu sie przyzwyczaiłem ,ale od 30 dni od czasu wymazu jest tak zle ze juz ciezko to wytrzymac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×