Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Biała błona w stolcu po operacji


Gość beata

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pewien problem od pewnego czasu. Jakieś półtora roku temu byłam w ciąży, niestety zakończyła się poronieniem. Po tygodniu od usunięcia (łyżeczkowaniu) dostałam okropnych buli w podbrzuszu, zbierały mi się gazy i nie mogłam się opróżnić. Trafiłam spowrotem do szpitala, gdzie stwierdzili zapalenie dolnych dróg, dostałam antybiotyk i wyszłam. Jednak problem nie zakończył się zupełnie. Zaczełam odczuwać swędzenie przy odbycie, a bule pojawiały się podczas wydalania stolca, obiawiając się tak silnymi gazami jakby miało mi rozerwać podbrzusze. Problem ten pojawiał się tylko jakieś dwa dni przed okresem i dwa dni po okresie oraz w połowie cyklu. Po kilku miesiącach wszystko się uspokoiło oprócz uczucia swędzenia w okolicach odbytu. Jednak problem po upływie około roku powrócił, a oprócz tego pojawił się śluz w stojcu i jak się podcieram zauwarzyłam minimalną ilość krwi na papierze toaletowym. Ginekolog stwierdził że powinnam zastosować dietę i tyle. Parę dni temu miałam operację i przeraziłam się. Przed operacją musiałam się opróżnić,dostałam więc czopek, po pewnym czasie od opróżnienia wydaliłam z siebie białą błonę w której była jakby krwista kulka, potem była lewatywa. Natomiast po operacji jak już wruciłam do domu, przy wydaleniu drugiego stolca, bo w szpitalu mi się to nie zdarzyło przy pierwszym, zauwarzyłam że stolec jest wymieszany z dużą ilością porozrywanej błony białej i w kolorze marchewkowym. Proszę mi pomóc, bo niewiem co mam robić. Do tej pory wszyscy lekarze mnie zbywają i nie widzą że jest to jakiś grubszy problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×