Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Artroskopia kolana przy ciele wolnym pod rzepką


Gość Marek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem 14 letnim chłopcem ortopeda zauważył na zdjęci rentgenowskim ciało wolne pod rzepką. Dostałem skierowanie do szpitala w jednym mnie nie przyjęli bo nie mają oddziału dziecięcego a w drugim okazało się że mam złe skierowanie. Ale lekarz na izbie przyjęci obejrzał moją nogę i powiedział żeby się po świętach umówić na artroskopię kolana. Troszkę się obawiam bo w życiu nie leżałem w szpitalu. Możecie napisać co ? i jak? Piszcie istotne informacje jednak proszę żeby to nie było co to artroskopia tylko bardziej czego mogę się spodziewać przed zabiegiem po zabiegu, ile trwa rehabilitacja po zabiegu ? Czy od razu można chodzić ? Czy po takim zabiegu będę mógł wrócić do sportu ? Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.jestem 3 dni pozabiegu .wszystko narazie jest ok.tylko nie moge dojść do siebie po znieczuleniu.najpierw znieczulili mnie w kręgosłup ale nie bardzo zadziałało i zrobili mi ogólne .wypisany zostałem po 20 godz.po zabiegu,teraz jestem w domu i głowa mi pęka !!! nigdy nie miałem takiego bólu głowy !!! mam nadzieje że to przejdzie !!! pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również mialam artroskopie kolana z powodu zwichniecia sie rzepki,mialam ja ustawianą, po zabiegu mozesz sie spodziewac nie wiem czego,kazdy indywidualnie dochodzi do siebie,ja dochodzialam pol roku,do sportu mozna wrocic po 2-3miesiacach od zabiegu,wszystko zalezy od lekarza,ktory operowal,jakie zalecenia wypisze. A co do DARO to pewnie masz powklanie po wkluciu sie w kregoslup tzw.zespol popunkcyjny,z takim czyms to oni trzymaja dluzej w szpitalu,zeby podawac kroplowki zmniejszajace cos tam,juz nie pamietam,tez mialam silny bol glowa,okropne mdlosci,zawroty glowy. Najlepiej bedzie jak pojdziesz do lekarza pierwszego kontaktu i powiesz ze to po artroskopii podczas ktorej nastapil zespol popunkcyjny,moim zdaniem powinni leki jakies przepisac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×