Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Osłabienie, mdłości i zawroty głowy po wysiłku na basenie


Gość przemo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 15 lat. Wczoraj, gdy byłem na basenie zrobiłem ogromny wysiłek. Przepłynąłem z 7 długości basenu i to samymi nogami i strasznie się zmęczyłem. Kiedy wyszedłem z wody, usiadłem na chwilę na ławce, a potem wstałem. Nogi miałem jak z waty, nie mogłem się na nich utrzymać, ale nie w tym rzecz. Chwilę po wstaniu odczułem silne mdłości. Mocno kręciło mi się w głowie, biało przed oczami, zrobiło mi się chłodno i miałem zimne poty. Zbierało mi się na wymioty i na rozwolnienie. Ledwo doszedłem do toalety. Normalnie myślałem, że zemdleję. Posiedziałem chwile na sedesie *nie robiąc nic*. Kompletnie mnie otumaniło. Po 5 minutach przeszło, ale i tak odczuwałem lekkie mdłości. Taki sam stan, miałem przed anginą, ale objawy były mniejsze. Ale najgorsze w tym wszystkim jest to, że przyszło to tak nagle. Poza tym dzisiaj odczuwam bule węzłów chłonnych szyjnych, nawet jak przełykam ślinę i kręcę głową. Nie wiem czy ma to coś z tym wspólnego, ale mój mocz jest bezbarwny,ale tylko 1 raz to zaobserwowałem przed chwilą. (może coś z nerkami?) Będę to dalej obserwował. Czy wie ktoś co mi jest i czy ma to coś może wspólnego z pyłkami w powietrzu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×