Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Jakość nasienia przy odnawiającym się wodniaku jądra


Gość beata

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie moj maz 4 lata temu mial robiony zabieg usuniecia wodniaka jadra zabieg sie udal ale po kilku miesiacach niestety wodniak sie odnowil lekarz prowadzacy powiedzial ze jest to bardzo rzadkie ale sie zdarza. Trzy lata temu urodzila sie nam coreczka i od roku staramy sie o kolejne potomstwo ale ja juz dwa razy poronilam .Moje pytanie jest nastepujace czy to moze miec zwiazek z tym ze maz nadal ma tego wodniaka dodam ze lekarz poradzil man go nie usuwac tylko pozostawic i obserwowac .Zastanowiam sie tez czy ten lekarz mial racje czy moze maz powinien sie podac poraz kolejny zabiegowi bardzo prosze o porade bo nie wiemy co mamy z tym dalej robic.Z gory bardzo dziekuje za wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanie jest nastepujace czy to moze miec zwiazek z tym ze maz nadal ma tego wodniaka dodam ze lekarz poradzil man go nie usuwac tylko pozostawic i obserwowac . - Nie, raczej nie ma to żadnego wpływu, to sprawa całkowicie niezależna czy ten lekarz mial racje czy moze maz powinien sie podac poraz kolejny zabiegowi bardzo prosze o porade bo nie wiemy co mamy z tym dalej robic. - Myślę, że słusznym by było pokierować się zaleceniami lekarskimi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×