Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Bóle brzucha promieniujące do pachwiny i krzyża przy krwotocznych nadżerkach żołądka


Gość Zdzisława

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zdzisława

Od 4 tygodni odczuwam bóle całego brzucha promieniujące do pachwiny (prawej) prawej nogi i dolnej części krzyża, z gastroskopii krwotoczne nadżerki żołądka, w badaniu krwi podwyższone OB, USG nie wykazało nic, bóle nadal są a lekarze nie mają żadnego rozwiązania. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Objawy podobne do choroby wrzodowej.Kiedys przez to przechodziłem.Co prawda bolały mnie całe plecy ale to może byc uzaleznione od lokalizacji wrzodów.Nadmienię iz podczas tych moich problemów po zgłoszeniu sie do lekarza zdiagnozowano...skolioze i półtora roku leczono mnie mocnym diclofenakiem a wiadomo jak to sie ma do choroby wrzodowej.Wyniszczyło wszystko doszczętnie i skończyło sie na perforacji i krwawieniu.W trybie pilnym po utracie przytomności trafiłem na stół operacyjny i po dwóch operacjach jakos mnie uratowali dzięki Bogu. Nie lekceważ tego i nie wierz nikomu że to jakieś problemy z kręgosłupem albo bóle korzenne. Dodam że w moim przypadku lekarz pierwszego kontaktu mimo dokładnie opisanych dolegliwosci od razu stwierdził że to problemy z kręgosłupem a ból brzucha to promieniujący ból właśnie od kręgosłupa.Skierował do neurologa a dalej...diclofenac zrobił swoje. Nie wykonano mi nawet usg ani gastroskopii a zwykłe badanie endoskopowe by to wyjasniło więc nie wierz do końca lekarzom,albo walcz o kompleksowe badania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×