Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból po kolce żołądkowej a przepuklina rozworu przełykowego


Gość Karina222x

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Karina222x

Witam 2 tygodnie temu zaczęło mnie boleć w nadbrzuszu był to ostry ból przypominający *zaciśnięcie* jakby ktoś złapał mój żołądek i ścisnął z całej siły.. skończyło się wizytą na pogotowiu Pani Dr. mająca dyżur powiedziała że to kolka żołądkowa podała ranigast i sól fizjologiczną dożylnie-ból ustąpił następnego dnia czułam obrzęk żołądka?..tzn ból przy głębokim oddychaniu promieniujący pod obydwie strony żeber,oraz wszelkie kichnięcia,ziewanie były bardzo bolące,wspomnę jeszcze że nawet jak szłam do przychodni czułam obijanie się się żołądka...kolejna Pani Dr. stwierdziła że może coś mi stanęło albo że zjadłam coś nieświeżego...(ból minął po 2 dniach) poprosiłam o skierowanie na pobieranie krwi i na gastroskopię... Dzień przed gastroskopią znów miałam *atak* ból był bardzo ostry,zatykanie w klatce piersiowej,potliwość, znów skończyło się wizytą na pogotowiu... zrobiono mi echo serca które nic nie wykazało,podano leki rozkurczowe i wypuszczono do domu.. całej nocy nie przespałam,dodatkowo jak chciałam się położyć to strasznie w środku mnie bolało tzn uczucie jakby żebra obijały się o żołądek + wymioty Dziś jestem po gastroskopii stwierdzono przepuklinę rozworu przełykowego czy ból który towarzyszy mi przy atakach był powodowany tą przepukliną? i dlaczego czuję się taka wydęta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×