Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość tadek z katowic

Powiększenie jądra i ból po operacji wodniaka jądra

Rekomendowane odpowiedzi

Gość tadek z katowic
2,5 miesiąca temu miałem operację wodniaka jądra. Od 2 tygodni zauważyłem niewielkie powiększenie operowanego jądra i odczuwam niewielki ból przechodzący na udo.Miesiąc po operacji byłem na kontroli i lekarz stwierdził że wszystko jest w jak najlepszym porządku. Jednak występujący ból w udzie i mała bolesność jądra zaczęła mnie niepokoić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
W prawdzie nawroty wodniaka zdarzają się bardzo rzadko a powikłania w postaci zakażenia i krwiaka pojawiają się wcześniej to lepiej nie lekceważyć tych dolegliwości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość marek
wodniak jadra - 10 dni po operacji jadro jest mocno napuchniete oraz 4 razy wieksze od drugiego zdrowego jadra. Bol przy chodzeniu. co robic ? czy to znaczy , ze operacja jest nieudana ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
To normalna sytuacja po tego typu zabiegu. Bardzo często taki obrzęk po tego typu zabiegu utrzymuje się nawet i przez kilka tygodni. Proszę się nie denerwować. Trzeba zrobić sobie okład z Rivanolu i jądra mieć uniesiona wyżej (obcisłe majtki lub w czasie leżenia pod jądra podłożyć np. jakiś niewielki ręcznik).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość jan
jestem miesiac po operacji wodniaka jadra. duzy obrzek i bol. jakie srodki przeciwbolowe sa najlepsze w tym przypadku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.