Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Małe jądra u nastolatka


Gość Tomasz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) Mam 16 lat i wstydliwy problem - mianowicie moje jądra sa bardzo małe , przez to strasznie się wstydzę . Planuję wybrać się do lekarza ,lecz nie wiem do jakiego doktora się udać (o jakiej specjalności) . Prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam problem, który mnie nieco niepokoi - mianowicie mam 17 lat i małe jadra - nie byłem u lekarza od *X* czasu, zanim pójdę bo pewnie najwyższa pora, niepokoją mnie moje małe jadra, wielkość samych to: DŁ: 4 cm Szer: 3 cm i Wys. 3 cm , są one dosyć zbite i wysoko umiejscowione pod penisem, przestrzeń pomiędzy nimi jest tragicznie mała nawet w samych majtkach widać mi tylko penisa co w porównaniu z innymi jest dosyć dziwne bo jak przyuważyłem im penisa wypychają właśnie jadra przeć wydają się większe. Od razu zaznaczam: nie mam problemów z zarostem ani ogólnym owłosieniem ciała, wzrost ok 180-185 cm. dobra, prawidłowa postura ( siłownia od ok. 1.5 roku , ale problem i tak sięga czasu jeszcze przed siłownią). Chciałbym się dowiedzieć co może stanowić problem ? jakieś 2 lata temu miałem jeszcze problem z napletkiem, teraz skóra mi schodzi normalnie, ale tylko podczas spoczynku natomiast podczas wzwodu mam z nią problem bo odsłania członka tylko do połowy a jeżeli juz schodzi to sprawia mi to ból jakby rozrywającej się skóry a ona sama jest mocno napuchnięta, to można określić jako mój drugi problem. I również nie wiem co stanowi problem... A teraz trzeci: Penis boli mnie przy samym dotyku i jest troszeczkę pomarszczony co może być tego przyczyną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj! Problem z odprowadzaniem napletka podczas wzwodu najprawdopodobniej świadczy o stulejce. Leczeniem z wyboru w tego typu nieprawidłowościach jest zabieg operacyjny. Powinieneś udać się do specjalisty urologa. Lekarz zajmie się również innymi nieprawidłowościami narządów płciowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×