Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Częste mdłości, bóle jelita i biegunka


Gość Magdalena

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Magdalena

Mój problem zaczął się już dosyć dawno. Początkowo zdarzało się wymiotować po chipsach. Mdłości miewałam po nabiale szczególnie serkach, wyłączając mleko, ser biały. Ostatnim czasem zaczęły dokuczać coraz bardziej więc wybrałam się do lekarza pierwszego kontaktu. Gdzie dostałam skierowanie na badania alergologiczne. Termin się odwlekł. Ze względu na chorobę, przy której przyjmowałam antybiotyk. Dwa tygodnie po wyleczeniu się zachorowałam na grypę jelitowo-żołądkową. Od tamtej pory gdy myślałam, że wszystko wróciło do normy zaczęły się największe problemy. Po zjedzeniu niekoniecznie od razu po, mam mdłości. Czasem występuje biegunka. I przede wszystkim ból z prawej lub lewej strony podbrzusza. Zdarza się że gdy potrzebuję się wypróżnić robi mi się niedobrze i momentami słabo. Czym to może być spowodowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno określić bez bezpośredniego badania. Może rzeczywiście związane jest to z jakąś alergią pokarmową, może to wynik istniejącej celiakii, może to zespół jelita drażliwego. Najlepiej w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się z gastroenterologiem. On zadecyduje o dalszym sposobie diagnozowania tego stanu czyli np. testach alergicznych, gastroskopii, kolonoskopii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×