Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Nagły atak bólu jądra a skręcenie jądra przy przeciążeniu kręgosłupa


Gość Marian

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż w niedziele po południ zaczęło mnie boleć lewe jądro tak nagle! (Jest lekko powieszone) W poniedziałek wieczorem pojechałem do Chirurga w szpitalu powiedziałem że mnie boli to wysłał mnie na USG które nic nie wykazało. Dała mi papierek zesłała do Urologa na konsultacje ten stwierdził że to jest zapalenie w najgorszym wypadku skręcenie. Wydał mi receptę na leki zażywam od dziś z rana. Dostałem także skierowanie na badanie które powie czy idę pod nóż :O Dodam też że mój lekarz stwierdził że to mogło być z przeciążenia kręgosłupa gdyż bolą mnie plecy, a problem z kręgosłupem mam długi czas a ostani tydzień to był bardzo wyczerpujący dla organizmu siłownia, bieganie, w-f i mało snu. Czy jest większa szansa za zapalenie jądra czy skręcenie ? Dodam że czułem się fizycznie i czuję nadal się dobrze żadnych objaw jak wymioty i nudności nie miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra, ja wlasnie, przezywam pierwszy dzien tego niemilego doswiadczenia. Prace mam w zasadzie siedzaca, wiec o przeciazeniu nie mam mowy. Notomiast dzis zalozylem do pracy Jeansy, dosc obcisle, jakto LEE, no i w zasadzie nie moge sobie nawet przypomniec kiedy to sie zaczelo. Bol jest dosc uciazliwy bo czasem jestem przez niego unieruchomiony. Jadro jest wyraznie powiekszone, i zauwazylem ze najadrze zwisa ponizej jego, Cala moszna wydaje sie bardziej rozciagnieta ze strony chorego jadra. Bardzo wrazliwe przy dotyku. Masakra jakas, poczekam do poniedzialku, jesli nie przejdzie lece do lekarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mariusz

witam ja miałem 5 dni temu skręcenie jądra obudziłem sie rano z okropnym bulem i pojechałem do szpitala po 2 godzinach miałem operacje urolog powiedział ze miałem szczeście bo po 6 godzinach jadro obumiera i obcinają.z takim czymć odrazu na ostry dyżur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×