Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Bóle klatki piersiowej i drętwienie pleców


Gość DOROTA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Bol klatki pierciowej towazyszy mi od dziecinstwa,przez wiele lat dianoza lekarzy byla jedna,bole zwiazane z choroba serca.Od dziecinstwa mam nadcisnienie.Od roku bole sie nasilily,moj lekarz ortopeda kierowal mnie na rozne rechabilitacje,niestety niepomogly.Dwa razy nastawial mi kregoslup ponoc byla blokada.Wgrudniu bylam znowu z wizyta,zostalam skierowana do szpitala,na badanie serca.w klinice zrobiono mi wszystkie mozliwe badania okazalo sie ze z moim sercem jest wszystko w porzadku.Diagnoza to BWS-o ile dobrze przetlumacze na jezyk polski to kregoslup klatki piersiowej.Diagnoza jest w jezyku niemieckim poniewaz mieszkam i lecze sie w niemczech.Od grudnia bola zaczely towazyszyc dretwienia plecow nigdy wczesniej niebyly.Koleine rechabilitacje tez nie pomogly.Wzeszlym tygodniu zrobiono mi MRT.okazalo sie ze moj kregoslup jest zdrowy rok czasu bylam leczona na zdrowy kregoslu.Klinika przeslala wyniki MR do mojego lekarza w tym tygodniu mam wizyte i strach przed kolejna diagnoza mam nadzieje ze nie bledna.Bole i dretwienia nasilaja sie dretwienie plecow towarzyszy mi caly czas oprocz pozycji lezacej.Mam pytanie czy dretwienia plecow mogo byc przyczyna znieczulenia do kregoslupa?poniewaz w zeszlym roku bylam operowana i bylam tak znieczulana.I czy bol klatki piersiowej moze byc spowodowany jakas wada zeber.Poniewaz dotykajac lewej strony zeber j lopalki czuje okropny bol promieniujacy do lewej piersi towarzyszy mi rowniez bol samej piersi.Jest bardzo zmartwiona bo przez lyle miesiecy niewiadomo od czego mam bole.Pozdrawiam i zycze milego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×