Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ucisk za gałkami ocznymi a przesilenie wiosenne


Gość Radosław

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Radosław

Witam, mam 21 lat i tydzień temu w sobotę w pewnej chwili zaczęło mi się kręcić w oczach, to było takie uczucie jakbym zakręcił się dookoła własnej osi i zatrzymał, tak dziwnie mi wtedy pracowały oczy, trwało to około 20 sekund po czym ustało. Od tamtego czasu odczuwam często taki męczący uścisk za gałkami ocznymi, jest on znośny, ale bardzo męczący. Nie widzę tęczowych kół, mój wzrok jest ostry wszystko z nim chyba w porządku oprócz tego dziwnego uczucia ucisku za gałkami. Czasem ten stan zanika na około 1-2h, lecz później znów nachodzi, bardzo delikatnie, czasem to ten ucisk jest dość męczący. Nigdy nie miałem z tym problemu. Zapisałem się nawet do okulisty ale dopiero na maj znalazł się wolny termin. Bardzo mnie martwi mój stan zdrowia, jeśli ktoś z Państwa mógłby mi coś zasugerować to może pomogłoby mi to podjąć stosowne kroki aby jakoś sobie z tym radzić. Z oczami widze dobrze, chodzi mi o ten ucisk. Uciskowi temu towarzyszy takie uczucie jakbym był w stanie nietrzeźwości, takie uczucie w oczach, jakby ściśnięcie lekkie, coś dziwnego. Bardzo mnie to martwi :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×