Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Pękanie skóry na żołędzi penisa i zwężenie napletka po uderzeniu w krocze


Gość adam

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Pana bardzo serdecznie. to co chcial bym napisac pewnie slyszal Pan juz setki razy. lecz ja mimo wielu godz spedzonych przed komputerem nie znalazlem w internecie opisu mojego problemu, a juz tym bardziej metody leczenia. Wiec znalazlem tu Pana i byl bym z gory bardzo wdzieczny za przeczytanie mojej litani. Postaram sie opisac to w jak najkrotszy sposob choc nie jest to takie proste. mianowicie mam ogromny problem z napletkiem.. jakis czas temu zostalem napadniety i uderzony pałka w penisa w skutek czego doznalem pewnych obrazen mianowicie pekła mi ta zylka ktora przytrzymuje napletek do żołedzia (stulejka)? co dalej za tym idzie po jakims czasie zauwazylem cos podobnego do siniaka na żołedziu, sinak ten zaczal sie powiekszac i zaczela pekac mi skura na zoledziu... nic z tym nie zrobilem nie poszedlem do lekarza pomyslalem ze samo zejdzie, lecz jednak nie schodzi a wrecz sie powieksza i wyglada koszmarnie na dodatek napletek stal sie wezszy i nie moge do zsunac, gry probuje to zrobic musze sie nie zle nameczyc do tego stopnia ze peka mi skura napletka, gdy juz po dluzszym czasie probowania zsuniecia uda sie mi to zrobic to w momencie żołedz *puchnie* nabiera sie krew robi sie bardzo twardy i musze zasowac z powrotem skore napletka poniewaz jest to tak bolesne ze nie da sie tego wytrzymac. idzie za tym problem z higiena .. na to wynalazlem juz sposob bo jakos myc sie trzeba lecz mimo tego moj żołądz wyglada koszmarnie duzo gorzej jak grzybica, doslownie jak byl by znigty nie ma nie przyjemnego zapachu ale naprawde wyglada strasznie i juz nie wiem co mam zrobic. mam problem z pojsciem do lekarza poniewaz mieszkam na stale w niemczech a z jezykiem nie jest za dobrze czasu zeby pojechac do polski i zaczac jakies kolwiek leczenie tez zabradzo nie mam. staram sie dowiedziec czegos wiecej na ten temat choc nie bardzo moge znalesc cos takiego co mi dolega. myslalem juz o obrzezaniu, chcial bym wyciac napletek ktory nie przechodzi przez żołedzia. problem sie zaglebia z dnia na dzien jest gorzej zaczyna bolec o problemie z oddaniem moczu czy zachowaniem nalezytej higieny juz nie wspomne. Jesli moze mi Pan jakos pomoc bardzo prosze o kontakt podaje ponizej moj numer gg 34948992 Z gory dziekuje za pomoc i za czas ktory poswiecil Pan na przeczytanie tego co napisalem pozdrawiam serdecznie i z wielka nadzieja czekam na Pana odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×