Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Operacja przepukliny rozworu przełykowego


Gość Ewelina

Rekomendowane odpowiedzi

Drogi Panie Doktorze. Pare miesiecy temu zrobiono mi gastroskopie gdyz dokuczaja mi dolegliwosci refluxu zoladkowego,ktory zostal zdiagnozowany kilka lat temu. Wynik gastroskopii to przepuklina rozworu przelykowego. Ze zdjeciem i wynikami badania udalam sie do lekarza rodzinnego. Powiedzial mi ,ze to nie grozne i przepuklina jest mala. Nie pokierowal mnie w zaden sposob co mam robic zeby zapobiec powiekszanu sie przepukliny. Podkresle,ze to lekarz w Angli gdzie na stale przebywam. Sama podjelam sie staraniu o dobre samopoczucie. Biore Lomprazol i Motlilium, ktore dostalam przy refluxie i kazano mi nadal brac. Mam bardzo lekkostrawna diete ale to nic nie daje. Jestem osoba nerwowa i bardzo szybko sie stresuje wiec mam ciagle dolegliwosci. Mdlosci dokuczaja mi cale dnie. Czy jest jakas szansza,ze moge postarac sie o operacje tego niedobrego chorobska?? Ja juz nie mam sily z tym zyc. Pozdrawiam. Zapomnialam napisac,ze te lekarstwa wogole na mnie nie dzialaja i byly zmieniane z Ompeprazol, Polprazol itp.:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam przepukline rozworu przelyku ,daj spokoj po co ci operacja ,spij wysoko ,nie rob zaraz po jedzeniu ,nachylaco ,mala przepuklina ,to sie nie operuje .zdrowia zycze .przeczytaj sobie jak postepowac z przepuklina rozworu przelyku w internecie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×