Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ucisk w klatce piersiowej, osłabienie i brak apetytu przy refluksie


Gość Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! mam problem otóż zaczeło sie od bólu gardła który przerodził sie w zapalenie zatok (choruje na to od kilku lat notorycznie na wiosne) po 2-3dniach poczułem sie lepiej i poszedłem pobiegać podczas biegania czułem dziwny ucisk w klatce piersiowej jakby miały mi wybuchnąć płuca na następny dziń dopadło mnie straszne osłabienie brak apetytu brałem theraflu na zatoki i po 3-4 dniach zapalenie zatok mineło... ale zaczeło mi strasznie spinać brzuch jakbym miał cały czas napięte mięśnie do tego nudności uczucie przepełnienia i totalne rozkojarzenie osłabienie papkowate stolce i dosyć częste wypróżnienia po każdym posiłku nawet małym czułem sie strasznie napchany do tego takie jakby lekkie pieczenie w gardle (to nie zgaga) i co najdziwniejsze cały czas mam uczucie napompowanych płuc i brzucha szczególnie podczas chodzenia lub stania... musze wspomnieć że 3miesiące temu byłem na gastroskopi i zdiagnozowano u mnie refluks przełyku został mi przepisany lek bioprazol po 3 miesięcznym stosowaniu tego leku czułem sie naprawde dobrze aż do teraz nie wiem co mi jest i jak to leczyć? czekam na rady pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×