Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Pieczenie przy dotyku spuchniętej skóry przy żołędzi penisa


Gość adam e.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Dzisiaj stało mi się coś, co zdarzyło mi się kiedyś w dzieciństwie i w wieku 10-12 lat. Mam obecnie 19 lat i taki problem: w ciągu dnia (pewnie to nie ważne, ale około godziny 17) zaczęło mnie coś piec przy penisie. Udałem się do łazienki i zauważyłem jakby skóra przy żołędzi była spuchnięta, zrobiło się takie dziwne, jakby było jej o wiele za dużo niż potrzeba. Członek w spoczynku w normalnej wielkości, we wzwodzie także. Jest lekko zaczerwienione. Nie mam problemu z odciągnięciem napletka, lecz od zawsze mogłem tylko nieco za żołędź bo nei mam zoperowanego wędzidełka i tak jest teraz - bez zmian. Gdy siedzę, stoję i w ogóle się nie ruszam nic nie czuję. Przy ruchu troche piecze, jeśli dotknę w opuchliznę to piecze. Dziwne, że rano przy wydalaniu moczu nie zauważyłem żadnych niepokojących zmian i zaczęło mnie boleć tak nagle w ciągu dnia (jak wróciłem ze szkoły i usiadłem na krześle). Członek przykleja się do bielizny ową częścią opuchniętą. Nawet bezpośrednio po kąpieli ubrałem się i nie zdążyłem nawet z łazienki wyjść i już się lekko przykleił. Przydatna może być informacja ze kilka dni wcześniej po stosunku trochę piekło mnie gdzieś w połowie penisa jakby pod skórę coś się dostało miałem takie wrażenie. I to piekło przez 2-3 dni i przestało, przy kąpieli nie widzialem by cos było w srodku... Co to może być? Jak to leczyć? Czy konieczne będą jakieś zabiegi? Jak mozna uniknąć zabiegu, bo bardzo bym nie chciał miec nic wspólnego z lekarzami w najbliższym czasie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz objawy stanu zapalnego, to może być wiele powodów. Bolesne otarcie o bieliznę. Noś tylko bawełnę, luźne bokserki, luźne spodnie, nie ciało oddycha, nie używaj mydła. Środki odkażające zdecydowanie. Jeśli coś podłapałeś tylko antybiotyki od lekarza. Im prędzej tym lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×