Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Czerwony pasek pod penisem uniemożliwiający zdjęcie napletka


Gość artur

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam problem, od kilku lat mam pod penisem do jąder czerwony pasek (lekko brązowy) nie wiem co to jest. 2 sprawa to ,że pod penisem na główce mały pasek uniemożliwia zdjęcie skórki z główki penisa, pasek nie boli itp ale gdy dotkne odkrytej główki penisa to może nie boli nie wiem jak to nazwać - jest zbyt czuły(?) czytałem i sporo osób ma coś takiego, ale konkretnej odp nie znalazłem, spróbujcie pomóc do lekarza pewnie pójdę ale najpierw wolę się coś dowiedzieć od was! z góry dziękuje pozdrawiam! Zapomniałem dodać (że jestem mężczyzną) i mam 17lat. Boję się że to coś poważnego *( ps. Przy masturbacji nic nie boli. oraz przy oddawaniu moczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kamilek200

*Zapomniałem dodać (że jestem mężczyzną)* Ale napisałeś że masz penisa, więc raczej kobietą nie jesteś i wszyscy się domyślili :P W gimnazjum mówiło się, że ów pasek pojawia się przy częstej masturbacji i po pewnym czasie znika. Spróbuj się nie masturbować przez miesiąc-dwa i obserwuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką odp, ciężko będzie się odzwyczaić bo nie che mieć zmazów nocnych no tych wytrysków samoczynnych czy coś... a co ztym co napisałem: *pod penisem na główce mały czerwony pasek uniemożliwia zdjęcie skórki z główki penisa*. aha i jeszcze jedno, kiedyś kuło mnie trochę w penisie od góry, z cewki wychodził jakby stary mocz z kulkami białymi i brzydko pachniał. już tego nie mam długo, chyba ponad rok kuło mnie podbrzusze no ale jak mówię mam już spokój. Nie uprawiam seksu jestem prawiczkiem, masturbuje się tylko ale od wczoraj postanowiłem dać sobie z tym spokój. niedługo idę do lekarza. czy to co napisałem to może być jakieś zapalenie pęcherz które mineło? PROSZĘ O ODP NA POPRZEDNIE ORAZ NA TE PYTANIA. Z góry dziękuje. (poprawka ponad rok tego niemam co pisałem ostatnio a podbrzusze mnie kiedyś bolało pare dni a pozniej sporadycznie lub przy orgazmie. teraz przeszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bolekilolek

Zapewne infekcja dróg moczowych lub zapalenie bakteryjne pęcherza moczowego. O ile to pierwsze możesz wyleczyć dostępnymi w aptece lekami, lepiej w obu przypadkach udać się do lekarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odp, ale czy to możliwe że ta infekcja tyle trwa bo jej nie leczyłem? I czy to normalne że gdy próbowałem ściągnąć naplętek zauważyłem że jest skórka coraz ciensza i pojawiają się żyłki dalej nie próbowałem ściągać było otkryte trochę penisa ale sporo brakowało, zakuło mnie u dołu i przestałęm, dziś kuło mnie w okolicy podbrzusza poszedłem oddać mocz i przeszło kłucie, co jest..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×