Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Kłucie w okolicy pępka i zaleganie treści w żołądku przy oczyszczaniu organizmu


Gość Barttt

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Jakieś 10 dni temu zaczeły się kłucia po lewej stronie od pępka i na jego wysokości bądz wyzej (tak 5 centymetrów w lewą stronę). Po kilku dniach tego kółucia (kłucia też są po prawej stronie - raz dziennie , ukłucie na podobnej wysokości) miałem drętwienia aż ręce mi się trząsły (jest to chyba efekt oczyszczania organizmu z grzyba candida , czyli działanie toksyn - jestem na diecie Nisko-Węglow / bezglutenowej i stosuje miksturę Słoneckiego 4 miesiące i pije różne zioła). Cztery miesiące temu zauważyłem pleśniawki na wewnętrznej stronie warg (jest to candida chyba). Ostatnie 3-6 dni nie mogłem spać, od 10 dni mam zatkane ucho, dzwonienie w głowie, mety przed oczami, ból oka w nocy, zimne poty, codziennie rano i wieczorem mrowienia/drętwienia/kłucia na całym ciele (chyba od tych neurotoksyn). Wiem że melatonina to najlepszy detox. Po badaniach USG stwierdzona *zaleganie treści w żołądku i 12-nicy* kilka dni temu. Czy to nie jest grzybica jelit ? A może efekt oczyszczenia po MO (miksturze oczyyszczajacej i ziołach) ? Jakieś wskazówki ? p.s. Jutro mam gastroskopie. Dziekuje i Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W chwili obecnej dalsze decyzje co do postępowania będą uzależnione od badania gastroskopowego, dlatego należy poczekać na wyniki tego badania. Możliwe, że objawy są związane z grzybicą jednak przy grzybicy raczej nie są tak silne i tak uogólnione. Możliwe, że jest to właśnie działanie ziół. Radzę jeszcze w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się z lekarzem, który po badaniu zaleci dalsze działania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×