Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból po stosunku przy zaczerwienieniu w okolicy wędzidełka


Gość Kamil

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry Mój problem wygląda następująco: podczas ściągnięcia skórki boli mnie grzybek zauważyłem zaczerwienienie na dole tam gdzie skóra łączy się z wędzidełkiem (oczywiście zaczerwienienie na grzybku) podczas stosunku boli mnie przez chwile następnie ból ustępuje. Po seksie byłem kiedyś oddać mocz i wtedy też mnie strasznie bolało. Na co dzień bólu nie odczuwam chyba że naciśnie się na skórę w miejscu gdzie wystąpiło zaczerwienienie.Taki ból odczuwam już 4 tygodnie i prosił bym o jakąś poradę bo nie wiem gdzie szukać pomocy? Do lekarza rodzinnego nie zamierzam iść ponieważ jest to osoba bardzo bliska rodzinie i się trochę krepuje. Nie wiem czy z czymś takim powinienem iść do Dermatologa czy urologa? Z góry dziękuję za jakąkolwiek pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do urologa jak najszybciej jak nie chcesz mieć operacji !!! Masz zapalenie genitalia,które powstało podczas seksu - bakterie przeniosły się na genitalia.Może też to być oznaka powstania HIV. Jeżeli chcesz mieć całego to lepiej idź do lekarza,bo na operacji będą ucinać Ci grzybka i wstawią z sylikonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Szafran_wawa

Tomasz nie siej paniki na forum, skąd ty takie historie wynajdujesz ? Sam je wymyślasz ? Jeszcze jedno HIV nie powstaje sam z siebie nim można się zarazić... CO do autora udaj się z tym problemem do urologa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×