Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ciężko schodzący napletek uciskający żołądź penisa we wzwodzie


Gość Tomek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Na wstępie powiem, że nigdy nie miałem problemów z penisem..ostatnio jednak to się zmieniło. Mam problem ze zsunięciem całkowicie napletka w stanie wzwodu. Nigdy nie miałem z tym problemu i to mnie najbardziej dziwi. Z moją poprzednią dziewczyną byłem długo w związku w którego czasie nigdy nie miałem problemów z całkowitym zsunięciem napletka w stanie wzwodu ani tym bardziej w stanie spoczynku. Obecnie pół roku jestem sam i przez ten czas nie uprawiałem seksu. Jednak ostatnio gdy miałem taki zamiar okazało się, że nie mam praktycznie możliwości zsunięcia napletka w wzwodzie ( w stanie spoczynku nadal nie mam z tym problemów ), skórka bardzo ciężko schodzi a jak już praktycznie całkowicie się to uda, to penis tuż poniżej główki jest bardzo ściśnięty..Co z tym zrobić? Czy to możliwe, że po jakimś czasie dopiero okazuje się, że konieczny będzie jakiś zabieg ? Z tego co wyczytałem, to na pewno nie chcę się decydować na całkowite obrzezanie.. Czy po zabiegu długo trzeba odpoczywać od seksu ? Pozdrawiam i czekam na odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×