Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Usunięcie blizny po trądziku na twarzy


Gość Kumireks

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kumireks

17 lat waga 65 kg wzrost 175 ostatnio zobaczyłem u siebie bliznę obok nosa.(policzek) Co mam zrobić? Ludzie z mojego otoczenia doradzali maści z silikonem.Ale tu pytanie nasuwa mi się: W ilu % usunie się blizna(po trądziku) ? Jaki ma wpływ na wewnętrzne organy (trzustka,nerki,wątroba) Na ulotce jak patrzyłem nic nie pisze o tym i tu mam strach przed użyciem tego, Czy dieta wysokobiałkowa - kulturystyka (bez odżywek itp) ma negatywny wpływ na wątrobę i nerki? (jadam ryż,ryby,brak spalonych potraw itp) Teraz do ważniejszego pytania: Czy mogę używać pas neoprenowy do ćwiczeń aerobowych ( 3 razy w tygodniu bieg na bieżni 45 min + 30 min trening brzucha z tym) ? Chcę spalić oponkę by były widoczne mięśnie na brzuchu. Czy używanie tego będą skutki uboczne?Chodzi mi o uszkodzenie nerek,bo chyba wpływu negatywnego na wątrobę nie ma bo usuwa tłuszcz,wodę. pas neoprenowy- pas ogrzewający brzuch przy intensywnych ćwiczeniach,podnosi temp. brzucha co powoduje go pocenie się, Nie chciałbym sobie nerek po uszkadzać bo idę w przyszłości do wojska,a jak wiadomo tam przyjmują zdrowych ludzi.. Poza temat... Czy mogę mieć zapalenie ucha poprzez ogromny wiatr na dworze *?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiałam się nad zabiegiem laserowym ale mój chłopak powiedział, że to niebezpieczne i się na to nie zgadza, że boi się o mnie. Dlatego razem szukaliśmy czegoś co by mogła zastąpić zabieg i po wielu nieudanych próbach znaleźliśmy coś co działa :) żel trioxil z acnegone.pl , u mnie działa, super jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×