Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból brzucha, brak apetytu i brak potrzeby wypróżnienia


Gość Adam

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , od czterech dni boli mnie brzuch w okolicy prawego górnego kolca biodrowego . Wczoraj wybrałem się do lekarza rodzinnego , który podejrzewał rozległe zapalenie wyrostka robaczkowego , wystawił skierowanie do szpitala na chirurgie . Pojechałem i zrobili mi badania krwi , moczu , surowicy ,usg które wstępnie wkluczyły stan zapalny , podali mi kroplówkę i leki rozkurczowe pomogły na 2 ,3 godziny . Ból powrócił do tego trzy dni nic nie jadłem i nadal nie czuje głodu , chodź dziś zmuszałem się do jedzenia przez co prawie skończyło się wymiotami . I jakby tego było mało nie czuje potrzeby oddania stolca . Jutro idę znów do lekarza rodzinnego ale chciałem pierw popytać na forum bo może ktoś już miał podobne objawy . Bardzo liczę na jakąś odpowiedź , z góry pięknie dziękuję i pozdrawiam wszystkich na forum :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda mi to na niedrożność jelita.Ja mam podobne objawy od trzech dni,wczoraj byłam u chirurga,zlecił rtg przeglądowy brzucha(pilny!)Jutro będzie wynik.Jestem po operacji brzusznej,podejrzenie zrostów(bardzo częste po operacjach) na jelicie cienkim.Nie lekceważ tych objawów,żeby nie było powikłań.Poczytaj sobie o niedrożności jelit.Napiszę jaki był wynik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×