Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Żółtawy żołądź penisa w spoczynku i sklejanie napletka z żołędzią


Gość Maciek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 21 lat i ostatnio pojawił się pewien problem, moja żołądź w czasie spoczynku ma żółtawy kolor i w dodatku napletek się do niej przykleja.(myje go codziennie żeby nie było) Nie ma problemu ze ściągnięciem go ale jest tak jakby z nim sklejony i jeszcze ma taki *rybny zapach* *( Czy to moze być spowodowane angina z której wyleczyłem się tydzień temu? Chorowalem przez 3 tygodnie a antybiotyk (Augmentin) brałem przez 2 tygodnie i do tego stosowałem nystatyne? Prosze o pomoc bo nie wiem czy powinnienem udać się jak najszybciej do lekarza czy to przejściowe tylko. Aha zapomniałem jeszcze napisać że moje migdałki nadal maja niewielki ropne pozostałości i chyba musze znów iść do laryngologa żeby je wyleczyć do końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłoś się z tym koniecznie do lekarza, najprawdopodobniej będą potrzebne antybiotyki. Poproś też o coś działającego osłonowo przy antybiotykoterapii (np. bakterie kwasu mlekowego), lub podczas antybiotykoterapii jedz dużo jogurtów i przetworów mlecznych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czasie antybiotykoterapii mogło dojść do zakażenia grzybiczego i nawet stosowanie nystatyny może i tak nie wyleczyć tego zakażenia grzybiczego. Radzę w tej sprawie udać się bezpośrednio do lekarza, który zadecyduje o odpowiednim leczeniu w tym przypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×