Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból prącia przy naprężeniu nitki łączącej żołędzia penisa z napletkiem


Gość Dawid

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż przepatrzyłem problemy i żaden z nich nie pasuje do mojego problemu. Gdy ściągam skórkę z żołędzia, to skórka nie zsuwa się do końca. Jest taka jakby nitka która łączy żołędzia ze skórką. Skorka zsuwa się do jakiegoś poziomu ale gdy ta nitka się napręża to boli. Nitka nie jest gruba ma może 45 mm próbowałem ją wymasować ale nic z tego. Mam co do tego pytanie czy można to usunąć ręcznie bez potrzeby operacji np. przerznąć nożem lub stosować maści ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma Pan najprawdopodobniej stulejkę. Absolutnie odradzam interwencji jakimikolwiek narzędziami!!!! Jeżeli Panu mało brakuje do całkowitego zsunięcia napletka, może Pan próbować *na własną rękę* - delikatnie (!) podczas kąpieli w ciepłej wodzie, powoli zsuwać napletek. Za każdym razem minimalnie dalej (powtarzać to należy wielokrotnie, bez pośpiechu). Po wielu takich sesjach powinno się udać. Należy być jednak wyjątkowo ostrożnym i delikatnym. Jeśli ma Pan wątpliwości należy skontaktować się z lekarzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej to co Pan opisuje wskazuje na zbyt krótkie wędzidełko napletka, a nie na stulejkę. Radzę w tej sprawie udać się na konsultację do urologa, bo taki stan może wymagać korekcji zabiegowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to że ten napletek zsuwa się z żołędzia i żołądź jest widoczny całkowicie ale ma nitke która napręża się gdy napletek jest już poza żołędziem około centymetra (napletek jest zsunięty)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie jest za krótkie wędzidło napletka. mam to samo wiec spróbuje to określić bardziej szczegółowo: z dziury która znajduje sie na czubku żołędzia wyrasta skórna nitka która jest wrośnieta w napletek....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×