Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Janina

Gastritis chronica(++) activa(++), Helicobacter pylori

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Janina
Po gastroskopii, pobraniu próbek, lekarz stwierdził u mnie obecnośc bakterii Helicobacter pylori, oraz Gastritis chronica(++) activa(++). Po podaniu antybiotyków: Lanzul, Fromilid, Ospamox Dolegliwości nadal nie ustapiły. Co gorsza, choroba nie objawia się bólem żołądka, lecz pieczeniem w gardle i jamie ustnej. Występuje u mnie też częste i puste odbijanie. Obecnie zażywam Polprazol, i dalszym ciągu mam te same dolegliwości. Proszę o poradę. Z góry dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Widocznie należy zmodyfikować dawkę leku albo dołączyć jeszcze inny lek. W tym celu trzeba skontaktować się ze swoim lekarzem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Janina
Objawy raz nasilają się, raz są mniej odczuwalne. Dolegliwości trwają już rok. Ledwo co wytrzymuje. Zastosowane leki mi nie pomagają. Proszę o Waszą pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kobieta
Mój mąż ma to samo i też tak cierpi .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dex
Idz do gastrologa niech zmodyfikuje leczenie i jeszcze do laryngologa niech sprawdzi czy to czasem nie laryngologiczne. Mam ten sam problem i nikt nie potrafi mi pomóc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ela
mam to samo jestem bezsilna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jarek K. M. lat 16
Miałem bardzo podobną sytuację... kłucie w żołądku, dreszcze nasilające się pod wieczór, nie mogłem biegać na długie dystanse, puste odbijanie i zgagi pediatra przepisał mi pewien lek (w aptece powiedziano mi, że identyczne działanie ma lek Neosine tyle że jest tańszy i w pigułkach) brałem to w wydzielonych dawkach przez tydzień i ustąpiło do teraz, tyle że, co jest bardzo dziwne te same objawy ma moja mama. o_O może to coś pomoże... (moje niedoświadczone podejrzenie: być może to jest zakaźne)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.