Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Aga

Guz piersi, cechy włóknienia oraz pojedyncze ognisko metaplazji apokrynowej

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Aga
Witam Mam 34 lata ostatnio stwierdzono u mnie guza piersi, wykonałam biopsję , a oto rozpoznaie histopatologiczne:W drobnych oligobioptatach miąższu sutka stwierdza sie cechy włóknienia oraz pojedyncze ognisko metaplazji apokrynowej.Robiłam markery nowotworowe dot.sutka i wyszły dobrze. Wybieram się jeszcze do specjalisty ale trochę się boję . Bardzo proszę o jakąś wskazówkę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Guzek najlepiej wyciąć w całości i poddać badaniu histopatologicznemu wtedy będzie się miało 100% pewność co to jest. Wynik biopsji cienkoigłowej jest niejednoznaczny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Agnieszka13109
Moja siostra ma zaledwie 18 lat a przed nowym rokiem wyczula w prawej piersi jakis guzek byl wielkosci duzego paznokcia u reki... Jednak jakos w styczniu wyczula ze guzek rosnie byl juz w wielkosci pileczki od pinponga... lekarz na usg zobaczyl ze na lewej piersi tkze ma guzka...Po biopsji stwierdzil ze to wlokniaki...dzisiaj miala usuwany guz z prawej pierski w wielkosci 47,11 mm jednak dzisaiaj zaczelam sie bardzo bac o siostre poniewaz lekarz powiedzial ze *MIEJMY NADZIEJE ZE BEDZIE DOBRZE* A na badaniu jest nazwa choroby pod wielkim znakiem zapytania:( Czy to moze byc nowotwór?? prosze mi dac odp na gg 310083

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.