Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Dyskomfort jądra podczas siedzenia po stosunku seksualnym


Gość Michał

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Michał

Witam. Mam 23 lata, od dwóch miesięcy odczuwam dyskomfort prawego jądra. Odczuwalny jest głównie po stosunku podczas siedzenia. Byłem już dwukrotnie u lekarza urologa, dwukrotnie też robiłem posiew moczu i nasienia. Badania nic nie wykazały, lekarz robił mi USG i badał manualnie. Stwierdził że mam niewielkie żylaki powrózka, którymi narazie nie muszę się martwić. Podczas ostatniego badania tkliwy był ogon najądrzy, ale doktor stwierdził że skoro w posiewie nic nie wyszło to znaczy że nic się nie dzieje. Przepisał mi antybiotyk UNIDOX który biorę już 14 dni i zostało 6 dni, ale nie widzę żadnej poprawy. Jakie mogą być przyczyny takowego dyskomfortu (lekkiego bólu) jądra ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stapler

Może to tylko samoistne podrażnienie nerwów obwodowych zaopatrujących jądro. Taki stan powinien samoistnie ustąpić. Można spróbować przez kilka dni zastosować dodatkowo leki przeciwzapalne dostępne w aptece bez recepty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórzyłem posiew nasienia po 4 tygodniach od odstawienia antybiotyku i wyszło w wyniku : staphylococcus aureus (wzrost 1+), bakteria ta jest niby wrażliwa na Doksycylinę którą brałem przez 3 tygodnie (Unidox). Chciałbym się dowiedzieć czy bakteria ta jest groźna dla mnie i czy może wpływać na późniejszą płodność ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×