Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Magdalena

Czy poddać się zabiegowi wycięcia przetoki okołoodbytniczej?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Magdalena
Witam Panie Doktorze.W najblizszy poniedziałek o 17 czeka mnie zabieg tak okreslił doktor podczas którego usunie mi przetokę okołodbytniczą która powstała z ropnia.Zabieg ma polegać na tym że po znieczuleniu miejscowym i podaniu mi jakiegoś leku o działaniu narkotycznym doktor wleje we mnie niebieski płyn który ma określić miejsce przetoki a następnie bedzie ona wycieta.Całośc ma być bezbolesna a po zabiegu(koszt 800zł) mam wrócić do domu.Boje się tego strasznie sama już nie wiem co myśleć poniewaz mam złe przeczucia.Bardzo proszę o poradę co robić? Czy poddać się temu?Co Pan o tym sądzi?Proszę o pomoc bo czuję się bezradna. Z poważaniem Magdalena Biernacka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Niestety jedynym skutecznym sposobem jest leczenie operacyjne przetoki okołoodbytniczej i to metodą jej całkowitego wycięcia. Nie ma innego sposobu, musi się Pani poddać zabiegowi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.