Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Paulina

Krew w stolcu i ból pod prawym żebrem

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Paulina
Witam! Od pewnego czasu występują u mnie ból pod prawymi żebrami ,który promieniuje na plecy nie wiem co to może być.Najbardziej boli,gdy lezę.Ostatnio zauważyłam krew w kale i to już kompletnie mnie zadziwiło.Byłam u lekarza z tymi bólami, ale powiedział,ze mam jelito wrażliwe i coś na nerwy mi dał... miałam się zgłosić jak coś się zmieni no i się zmieniło niestety. Proszę o rade co to może być.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
W takim razie trzeba udać się do lekarza. Prawdopodobnie skierują Panią na kolonoskopię. Warto jeszcze zrobić usg pęcherzyka żółciowego, być może ból promieniujący do pleców jest spowodowany zmianami w pęcherzyku żółciowym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Paulina
Dziękuje za informacje, w poniedziałek maszeruje do lekarza:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Paweł
Miałem ten sam problem i stwierdzono u mnie kamienicę woreczka żółciowego oraz drobne polipy w jelicie. Dostałem leki i zachowuje dietę lekkostrawną. Miałem wówczas 14 lat. Teraz mam 17 i w dalszym wciągu przyjmuje te leki. Woreczka jeszcze mi nie usuneli.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.