Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Sporadyczne uczucie dyskomfortu w jądrach i napięte żyły pod jądrami


Gość Andrzej

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Andrzej

Witam, mój problem zaczął się 2 miesiące temu, a mianowicie zacząłem czuć dyskomfort w lewym jądrze ( w sumie nie wiem czy dokładnie w jądrze, czasem czuje to jakby z boku a czasem jakby pod spodem), następnie przez około tydzień miałem problem z pęcherzem, po prostu co chwilę odczuwałem potrzebę wysikania się ( lecz to samo przeszło). Ból/ dyskomfort nadal się utrzymywał po czym jakby ginął na klika dni i znów się pojawiał. Udałem się z tym do lekarza, który mi powiedział, że prawdopodobnie było to związane z pęcherzem i przepisał mi Furaginum Teva i stosowałem ten lek ok tygodnia lecz raczej to nic nie dało więc powróciłem do lekarza i dostałem skierowanie do chirurga. Było to w styczniu od tego czasu dyskomfort nadal występuje lecz przerzucił się też na jądro prawe i teraz czasem ten ból występuje w prawym a czasem w lewym jądrze. Tak jak już wspomniałem ból czasem jest a czasem go nie ma ( czasem wydaje mi się że występuje on po masturbacji ). W związku z tym mam pytanie czy może to być coś poważnego, czy może w końcu to samo minie(z początku dyskomfort występował codziennie, a teraz co jakiś czas), i czy powinienem tym zawracać głowę chirurgowi? chciałbym jeszcze dodać, że wydaje mi się jakbym miał pod jądrami napięte żyły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×