Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Refundacja usunięcia żylaków powrózka nasiennego po utracie ubezpieczenia


Gość Adam

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam kilka pytań: Czy klipsy założone na żylakach są usuwane po jakimś czasie? Jaki jest koszt operacji usunięcia żylaków powrózka nasiennego metodą laparoskopową w szpitalu NFZ? Czy koszt zabiegu który został na mnie wykonany 6 dni po skreśleniu mnie z listy studentów (ale jeszcze nie prawomocnej) może zostać zrzucony na mnie? Czy taka sprawa może trafić do sądu? (Nie wiedziałem, że od dnia skreślenia z listy studentów traci ważność ubezpieczenie* myślałem, że ono jest ważne do końca ważności legitymacji studenckiej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stapler

Czy klipsy założone na żylakach są usuwane po jakimś czasie? - nie, pozostają na stałe Jaki jest koszt operacji usunięcia żylaków powrózka nasiennego metodą laparoskopową w szpitalu NFZ? - około 1500-2000 zł Czy koszt zabiegu który został na mnie wykonany 6 dni po skreśleniu mnie z listy studentów (ale jeszcze nie prawomocnej) może zostać zrzucony na mnie? - raczej nie powinno być z tym kłopotu i nie powinny być takie koszty narzucone Czy taka sprawa może trafić do sądu? - najlepiej o to zapytać bezpośrednio w szpitalu, gdzie będzie Pan operowany w administracji w dziale finansowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×