Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zmniejszenie jąder i słabsza potencja


Gość marcin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jaka moze byc przyczyna zmiejszenia sie jader? Kiedys mialem jadre tak jakby w luznej mosznie wieksze a od kilku lat sa tak jakby zwarte i mniejsze tak jakby moszna opinala jadra, jakies 4 lata temu mialem obiaw taki z emialem uczucie tak jakby scisnietego jadra lewego bylo to bardzo nieprzyjemne w usg jader wyszlo jedynie ze mam zylaki potem z emam potem z eniemam i tak kilka razy. w ciagu tych kilku lat równiez pogorszyla mi sie potecja o okolo 40% niemam problemu ze stosunkami zawsze mam wytrysk ale 100% wzwód to u mnie zadkosc i jak juz to na chwile. Mam nadwage okolo 20kg i dosc duzo pije odyzwiam sie takze nie zdrowo. Co by mi pan polecil doradzil? mam 29 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stapler

Zmniejszenie objętości jąder może być właśnie spowodowane żylakami powrózka nasiennego lub przewlekłym stanem zapalnym. Radzę z tym problemem udać się do urologa, który po bezpośrednim badaniu wyjaśni zapewne Panu przyczynę być może małej objętości jąder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy moze byc w jadrach stan zapalny niedajacy dolegliwosci bólowych? dodam ze kiedys mialem klilka razy okresowo mniej wiecej po 1,5 miesiaca bóle jader tak ze ledwo chodzilem ale bylem w tedy mlody mówilem rodzicom ale zbagatelizowali to. W tym usg o ktorym wyzej pisalem oprucz tych zylaków w opisie bylo napisane tez z e mam stan po zapaleniu najadrzy. Odkad wspólzyje regularnie okolo 8 lat nigdy sie nie zabezpieczalem alni moja dziewczyna tez nie, jedynym zabezpieczneiem byl stosunek przerywany, cos mi sie wydaje ze chyba przez to ze zaniedbalem to, to jestem bezplodny. Czy oprucz usg jest jakis inny sposób na zbadanie stanu jader bo usg to mi za kazdym razem inaczej wychodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×