Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból w pachwinie, jądrach i nerkach przy powiększonym węźle chłonnym


Gość Rafał

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wszystko zaczęło się od powiększonego węzła w pachwinie poniżej którego delikatnie bolało, swędziało, szczypało - nie wiem jak to nazwać. Później doszły bóle w jądrach, nerkach oraz powiększone żyły na penisie i mosznie oraz zaogniona prawa pachwina. Ból ten trwa do dzisiaj i raz jest mocniejszy a innym razem słabszy. Gdy udałem się do lekarza w pierwszej kolejności kazał zrobić mi badanie krwi, USG, Dopplera. USG i Doppler wyszły w porządku - bez najmniejszych zmian. Krew natomiast miała następujące wartości: WBC-10,2 10^3/ul LYMPH%-15,6 % NEUT%-76,8 % RDW-SD-35,5 fl Reszta w normie. Po tych wynikach lekarz stwierdził, że to jakieś zapalenie. Zapisał tabletki przeciwzapalne ale to nic nie pomogło. Dostałem skierowanie do urologa - byłem u dwóch różnych i obydwaj mówili, że wszystko jest dobrze i samo przejdzie. Od początku tych problemów minęły już 4 miesiące i nadal boli - raz mocniej raz słabiej. Więc znów udałem się do lekarza rodzinnego i kazał powtórzyć badanie krwi. Oto wyniki z wczoraj: OB po godzinie 1 mm RBC- 5,77 mln/ul (przy pierwszym badaniu krwi miałem też RBC 5,7 ale tam był podany inny zakres wartości prawidłowych. Od czego to zależy ?) Reszta w normie. Zapomniałem jeszcze napisać, że przy obydwóch badaniach krwi robiłem badanie moczu, które za każdym razem wychodziło prawidłowo. Wie ktoś w czym problem albo gdzie do lekarza bo już nie wiem co robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek

Hej ja mam to samo tzn takie same objawy taki tepy bol w pachwine,jadrze i podbrzuszu czasami narastajacy i tez nie wiem co to moze byc a badanie usg nic nie wykazalo zadnych zylakow,skrecania,przepukliny ,powiekrzonych wezlow chlonnych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grześ18

WItajcie tez mialem ten problem.....I powiem wam szczeze ze wyleczylem te chorobe..:D......Sposob.. 1. Doklada kąpiel 2.troche bolesny sposob....Wezcie na gaze spirytus lub cos ostrego do dezynfekcji.....wytrzyjcie miejsca zaczerwienione ......Ostzegam to nieprzyjemny bol ..... 3. zakupcie w aptece Clotrimazol....masc bakterio-grzybobujcza tania jest do 2 zł..i 3 razy dziennie na czysta skóre ....... Sposób ogarnolem sam obiawy zeszly po 3 dniach..!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×