Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Kłucie w okolicy pępka, gazy, śluz z odbytu i zaparcia


Gość smutas:(

Rekomendowane odpowiedzi

Gość smutas:(

Witam,mam 20 lat, od roku mam problemy z prawidlowym wypróżnianiem sie, glównymi objawami sa gazy,obfity śluz z odbytu,zaparcia.Latam kilka razy dziennie do toalety..a tam nici...(oprócz wydostającego sie śluzu z odbytu i gazów). Zdarzyło sie też(dodam,że tylko kilka razy) iż krwawiłam z odbytu. Jakiś miesiąc temu odważyłam się iść do lekarza ogólnego,przepisał mi lek Duspatalin i i Lactulose-MIP, Cuż, po lekach było jeszcze gorzej zaparcia przeszły w bardzo bolesne Biegunki:( a do tego leki wywoływały u Mnie mdłości i efekt *głupiego Jasia*. Dodam, żę występują sporadyczne bółe brzucha tuż obok pępka po lewej stronie-nieustatnne kłucie, a przy poruszaniu sie, dotykaniu miejsca bólu wzrasta podwójnie. Lekarz straszył Mnie kolonoskopią (gdyby lekarstwa NIE pomogły-a tak właśnie jest) Hym..CO robić? i na co sie przygotować??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mimo tak młodego wieku choroba jelita grubego dopada kazdego poddaj sie kolonoskopi to nie jest takie bolesne jak nie przyjmne borykam sie z tym problemem od trzech dni u mojej tesciowej wykryto guz z przezutami do watroby i powiekszone wezły chłonne nadmienie ze nic jej nie dolegalo oprocz tylko pieczenia w brzuchu w okolicach pepka nie zwlekaj kazda choroba wczesnie wykryta ma wieksze szanse na wyleczenie zycze zdrowka i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość smutas:(

hymm, mam pytanie..A co jesli zbagatelizuje badanie(kolonoskopie itp.) jest taka mozliwość, że stan zdrowotny może ulec pogorszeniu...? Cy tak Jak to napisała powyżej koleżanka Aneta,w przypadku jej tesciowej nic nie dolegało....a potem *Jak sroga to do Baga* i jednak badania wykazały delikatnie ujmę*problem*.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli zabagatelizujesz objawy i będziesz czekać to może być tylko gorzej, samo nie przejdzie, może akurat się okaże że to jakieś wrzody lub infekcja jelita, a w obu przypadkach mogą się przerodzić w nowotwór, myśle że nie ma na co czekać i udać się jak najszybciej do lekarza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×