Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Stosunek seksualny przy za krótkim wędzidełku


Gość Mathew

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem, że mam za małe wędzidełko. Na początku nie przejmowałem się tym, gdyż pomyślałem, że zoperuję to sobie gdy będę pełnoletni. Jednak mam dziewczynę, a ona chce to zrobić. Boje się, choć bardzo chce tego, czego ona. Moje pytanie brzmi : Czy w czasie stosunku ból bedzie bardzo nieznośny ? I czy można zoperować to bez zgody rodziców będąc niepełnoletnim. Nie chce żeby domyślili się dlaczego chce ową operacje zrobić, bo wtedy koniec ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam 15 lat ostatnio jak się masturbowałem zauważyłem, ze napletek podczas wzwodu nie chce się ściągnąć do końca jak powinno się ściągać czuje przy tym mały ból, a jak jest w spoczynku normalnie schodzi do końca. nie sinieje po prostu ewidentnie widać ze wędzidełko jest za krótkie, a jakbym chciał uprawiać sex to można nic się nie stanie z wędzidełkiem nie zerwie się ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonimowe

Witam, Moje pytanie dotyczy jak temat wskazuje wędzidełka. A więc, mam 20lat, jestem prawiczkiem, nurtuje mnie jedna rzecz, mianowicie, zauważyłem , że po ściągnięciu napletka pod żołędziem gromadzi się prawdopodobnie nadmiar skórki (leciutkie fałdki), przy masturbacji nie przeszkadza mi to(przy ściąganiu napletka z żołędzia nie czuje żadnego bólu). Czy mogę mieć problemy z seksem. Dodam że jak cały napletek zsunie się z żołędzia to dalej nic już iść nie chce ponieważ wędzidełko jest naciągnięte a od góry widać troszeczkę nadmiar skórki. Czy jest z tym jakaś większa patologia? Z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko jest ok, poprostu masz dlugi napletek, gdyby byl krotki napletek to niebyloby faldek, jesli ze wzgledow kosmetycznych ci to przeszkadza to mozesz skorcic napletek poprzerz obrzezanie czesciowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×