Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Uczucie wody w żołądku, duszności, wzdęcie i ból brzucha


Gość Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Heh ja mam cos takiego dziwne uczucie jakby woda w zoladku dusznosc i razem z tym wzdecie duze ktore dlugo trwa ciezko mi sie oddycha nie moge nic jesc bo gorzej bol jelita cienkiego i nie raz zadki ale mocny ucisk z lewej strony na dole brzucha wydaje mi sie ze to jelito grube . lecz usg zoladka wyszlo mi dobre tylko dziwi mnie te ze nie robiono mi usg calego brzucha itp nie mialem robionej gastroskopi ani tego drugiego i nie raz jak dotkne ponizej srodka brzucha lub wciagne brzuch mocno to czuje taki bol jakby igla wiec prosze o odpowiedz co to moze byc? aha i mozna poczuc u mnie ze jest stolce w jelicie eh jak dla mnie nie ma to nic wspulnego ale dodam jeszcze ze jak mam dusznosc i wzdety brzuch i maly bol zoladka to nie raz kreci mi sie wglowie i nie raz mgleje . Bo jeszcze tomografia wykryla u mnie torbiela 5ml od muzgu o wielkosci 10ml

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nieznany

Jak dla mnie powinienes zrobic badania typu gastroskopia i nie tylko także rezonans byc może bedzie to choroba jelita drazliwego lecz trzeba zrobic badania i sie upewnic co to jest bo przyczyny mogą być różne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dzieki wyszlo ze mam jelito drazliwe oraz torbila obok jelita grubego i nie tylko mam tez tak jakby zlapy zoładek i watrobe ktore se poniszczone w srodku lecz z usg wygladaja normalnie jak wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam na imie Sylwia mam 27 lat i ten sam problem.Ale juz chyba wiem co mi jest teraz. Przykro mi wiem co to znaczy.Mam do ciebie prosbe napiszesz mi jakie leki przepisal,minie mnie wizyta u lekarza.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok to lap na glowe itp dusznosc od zoladka itp dobra lap leki aspargin , verdin , nemesil mi troche one pomagaja a na zoladek i skurecz jelita drazliwego to wystarczy jest male posilki dzienne i nie duzo a torbiela nie dlugo bedzie usuniety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×